تیتر خبرها
تبلیغات
کد خبر: 10816

بانک

بی‌بی‌زهرا لعل‌موسوی

خرید اعتباری از فروشگاه‌های ایران‌مال با طرح «آینده‌داران۱»
بانک آینده، با هدف ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر و امکان خریدی آسان و متنوع برای مشتریان، طرح جدید خرید اعتباری خود با عنوان طرح «آینده‌داران۱» را معرفی‌ می‌کند. تمام‌ مشتریان بانک آینده که دارای انواع سپرده‎های سرمایه‎گذاری از‌جمله؛ سپرده‌های قرض‌الحسنه (جاری و پس‌انداز)، سپرده‌های بلندمدت شتاب، آینده‌ساز و واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق گسترش فردای ایرانیان باشند، می‌توانند تا ۲۲ آذر امسال، با ثبت‌نام در سامانه پیشخوان مجازی، abpuls.ir یا با مراجعه به شعب بانک آینده، بر اساس موجودی حساب انتخابی، اعتباری بین ده میلیون ریال تا سقف یک‌صدمیلیون ریال، دریافت کرده، با مراجعه حضوری به فروشگاه‌های طرف قرارداد مرکز خرید بازار بزرگ ایران (ایران‌مال) و هایپراستار آن از مزایای این طرح، بهره‌مند شوند؛ فهرست کامل فروشگاه‌ها را می‌توانید روی ba۲۴.ir ببینید. اعتبار و مهلت استفاده از اعتبار‌ «آینده‌داران۱» تا پایان آذر امسال (۳۰/۰۹/۱۳۹۹) است؛ مشتریان محترم فرصت دارند تا ۲۲ آذر برای دریافت این کارت و بهره‌مندی از مزایای آن، اقدام کنند. بازپرداخت اعتبار درنظر‌گرفته‌شده در طرح «آینده‌داران۱» نیز تا زمان سررسید آن یعنی ۳۰ آذر‌ماه به‌صورت رایگان و بدون دریافت سود خواهد بود؛ در صورت عدم‌تسویه اعتبار کارت در بازه‌زمانی اجرای طرح، میزان مصرف‌شده اعتبار کارت‌ها در روز ۰۱/۱۰/۱۳۹۹، محاسبه خواهد شد؛ بدین‌ترتیب که ۲۰درصد از کل اعتبار مصرف‌شده، به‌صورت رایگان و بدون سود از اصل اعتبار، بازگردانده خواهد شد و مبلغ باقی‌مانده در چهار قسط تا تسویه کامل کارت از سوی مشتری پرداخت خواهد شد.

 

نرخ سود بین بانکی به ۲۰‌درصد می‌رسد
معاون نظارت بانک مرکزی پیش بینی کرد نرخ سود بین بانکی طی دو‌هفته‌آینده از ۲۲‌درصد فعلی به ۲۰‌درصد خواهد رسید. فرهاد حنیفی در مورد نرخ سودی که بین بانک‌ها اعمال می‌شود، گفت: «این نرخ، نرخ سود شبانه‌روزی و در کوتاه‌مدت بین بانک‌ها اجرا می‌شود مربوط به تسهیلاتی‌ست که بانک‌ها برای یک شب در اختیار همدیگر قرار می‌دهند». وی افزود: «در ابتدای سال که منابع بانک‌ها مصرف نشده بود، نرخ سود بین بانکی حتی به کمتر از ۱۰‌درصد رسیده بود اما در‌حال‌حاضر حدود ۲۲‌درصد بوده و در آخرین جداول هم روند نزولی شروع شده و ظرف حداکثر دوهفته به ۲۰‌درصد می‌رسد که عادی و منطقی خواهد بود‌«.

 

تعطیلی یک‌هفته‌ای شعب بانک ایران‌زمین در شهرستان‌ها
بانک فرابورسی ایران‌زمین اعلام کرد با هدف پیشگیری شیوع دوباره کرونا‌، همه شعب از ۲۰ آبان‌ماه به‌مدت یک‌هفته تعطیل شده‌اند. بانک ایران‌زمین که با سرمایه ۴۰۰‌میلیارد‌تومانی در بازار پایه نارنجی فرابورس حضور دارد و از ۲۹ مهر‌ماه با توقف نماد روبه‌رو‌ست‌، اعلام کرد: «طبق مصوبه کمیسیون هماهنگی بانک‌ها و در راستای پیشگیری شیوع دوباره کرونا‌، تمامی شعب بانک ایران‌زمین‌، مؤسسات مالی و اعتباری و تمامی ادارات استان‌ها از ۲۰ آبان‌ماه به‌مدت یک‌هفته تعطیل شده‌اند.
براین‌اساس به‌منظور کنترل و کاهش ویروس کرونا بر انجام بانکداری غیرحضوری تأکید و از مشتریان درخواست دارد در مراودات مالی از ابزارهای دیجیتال مانند اینترنت بانک، همراه بانک و درگاه‌های پرداخت الکترونیک استفاده کنند». مرکز ارتباط با مشتریان این بانک به‌صورت ۲۴‌ساعته آماده ارائه کلیه خدمات بانکی به مشتریان است و افراد می‌توانند تمامی سوالات و مشکلات را از طریق این مرکز مطرح و از مراجعه حضوری پرهیز کنند.

ارسال دیدگاه شما

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیر سیستم منتشر خواهند شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهند شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان پارسی باشد منتشر نخواهند شد
۱۳۹۹/۸/۲۶ -  شماره 328